PETKIT Water Pump, Wireless, UVC
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross weight | 0.27 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Kaaluandur | No |
| Net weight | 0.23 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 384 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Producer | PETKIT |
| Producer product name | Water Pump, Wireless, UVC |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: petkit water pump, wireless, uvc, wireless pump-uvc, petkit, lemmikloomatarbed






